Euroopa kvaliteet aastast 1979

Taust

GC Aesthetics on Suurbritannia juhtiv implantaatide valmistaja, kes toodab laias valikus rinnaimplantaate, sh Nagor ja Perle implantaate. GC Aesthetics on oma toodete arendusse ja kvaliteedi kindlustamisse panustatud juba 40 aastat.

Kõik Nagori ja Perle implantaadid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest koostöös plastikakirurgia professionaalidega.

GC Aesthetics tootekataloog

EUROOPA KVALITEET AASTAST 1979

Uuritud ja tõendatud ohutus

Nagor implantaate toodetakse Ameerika Ühendriikides valmistatud ning Ameerika Ühendriikide Toidu- ja Ravimiameti (FDA) poolt heakskiidetud toormaterjalidest.

Implantaatide kvaliteedijärelevalve süsteem vastab ISO, EN ja CE standardite nõuetele. Kõigile GC Aestheticsi toodetele on väljastatud CE-ohutusmärgis (Conformité Européene) kogu Euroopa Liidu territooriumi ulatuses. CE-märgis tagab ka selle, et kõik GC Aestheticsi rinna-, näo- ja kehaimplantaadid on läbinud ranged, Euroopa Liidu direktiividest tulenevad kontrollid.

GC Aestheticsi implantaadid on ka meditsiiniseadmete direktiivi (93/42/EMÜ) järgi kõrgeima klassifikatsiooniga, mis tähendab, et implantaatide kvaliteet vastab kõrgemale ohutusklassile.

 

kõrgeimale ohutusklassile.

IMPLANTAADID

 Nagor rinnaimplantaatide valmistamise video

Mitmekülgsed omadused ning turu kõige laiaulatuslikum GCA Comfort garantii

 

Nagori ümarate ja anatoomiliselt modelleeritud rinnaimplantaatide valikus on saadaval erineva kõrgusega rinnaimplantaate, mille hulgast igaüks leiab endale sobiva variandi.

Igal Nagori mudelil on saadaval nelja erineva külgprofiili kõrgusega rinnaimplantaate. Külgprofiili kõrgus võib patsiendi vajadusest või soovist lähtuvalt olla kas madal, keskmine, kõrge või väga kõrge.

Nagori implantaatidel on turu kõige laiaulatuslikum garantii. Garantii katab nii BIA-ALCL juhtumid ja implantaadi purunemise kui ka kapslireaktsiooni tekkimise Bakeri skaala III või IV astmel. 

Infot GCA Comfort Plus  Warranty garantiist leiad tootja kodulehelt.

 

GCA Comforti garantiivoldik

Kohesiivse silikoongeeli tüübid

 

Nagori rinnaimplantaadid on valmistatud Ameerika Ühendriikide Toidu- ja Ravimiameti (FDA) poolt heakskiidetud toorainetest. Nende tootmisel kasutatud meditsiinilisele kohesiivsele silikoongeelile on väljastatud ISO 9001 sertifikaat.

Kohesiivne ehk suure sidususega silikoongeel on läbipaistev, purunematu struktuuriga, mittevoolav, marmelaaditaoline silikoongeel. Geelitüüpe on erinevaid ning kasutatav geelitüüp määrab ära selle, millise mulje ja tunde rinnaimplantaat jätab. Nagori rinnaimplantaatides on mudelist sõltuvalt kasututatud kolme erinevat ja väga loomulikku kohesiivse silikoongeeli tüüpi.

 

Kvaliteetsed pinnakihid ja unikaalne 360º tõkkekiht

 

Nagori rinnaimplantaatidel on sõltuvalt mudelist 4–7 suure vastupidavusega elastomeersest silikoonist pinnakihti. Implantaatide pinnakihid on ühtlase paksusega,  kihtide ühetaolisus on viidud maksimumini.

Lisaks on kõikidel implantaatidel kahe elastomeersest silikoonist pinnakihi vahel unikaalne 360º tõkkekiht, et vältida geeli difusiooni.

Pinnakihtide vastupidavust ja kvaliteeti testitakse põhjalikult iga tootepartii puhul, näiteks pinnakihi venitamise katse abil.

Tekstuursuse andmine ehk implantaatide pinna karestamine – Nagotex®

 

Nagori rinnaimplantaatide juures on pööratud suurt tähelepanu  pinnakihi kvaliteetsele mikrotekstuurile. Kõik Nagori karestatud pinnaga implantaadid on ainulaadse Nagotex®-i karestuspinnaga.

Kõigil Nagori karestatud implantaatidel on ainulaadne Nagotex® tekstuur ehk mikrotekstuur. Nagori implantaatide karestus erineb siiski oluliselt teiste implantaaditootjate karestusest. Nagotex®-i karestustehnoloogia puhul saavutatakse implantaatide karedus täiesti ainulaadse Salt Crystal spraying meetodiga. Nagori implantaatides kasutatav karestamine erineb aga oluliselt teiste implantaatide tootjate karestamisest, kuna Nagotex® karestamine saavutatakse ainulaadse meetodiga, mis võimaldab karestamisel minimeerida kapseldumise riski (kapsli kontraktuuri) ja sellel viisil saavutatud karedus parandab implantaadi kinnitumist kudede külge ja viib kapseldumisriski (kapsli kontraktuuri) miinimumini.

UUSIM TEHNOLOOGIA – IMPLEO™ ja COGel® !

 

Nagori Impleo mudelid esindavad uuema põlvkonna ümarat implantaaditüüpi. Impleo implantaadid on 100% täidetud ja väga vastupidavad rinnaimplantaadid.

Implantaadid on valmistatud turu kõige innovaatilisemast kohesiivsest silikoongeelist, kasutades uusimat implantaatide valmistamise tehnoloogiat. Rinnaimplantaatide esmaklassilised pinnakihid ning 360º tõkkekiht kindlustavad implantaatide kõrge kvaliteedi ja äärmise vastupidavuse.

Impleo on oma vastupidavuselt ainulaadne. Seda saab väändekatsega (Twist katse) kokku väänata ja ikkagi võtab kohesiivne geel purunematuna tagasi oma esialgse kuju. Impleo jäljendab oma olemuselt tegelikku rinnakude. Saadaval on nii karestad kui sileda pinnaga Impleo implantaadid.

 

Impleo™

 • Kvaliteetne ümar implantaat
 • Valmistatud pehmest, vormi hoidvast kohesiivsest silikoongeelist
 • Reljeefne pind ja esmaklassiline 360º tõkkekiht
 • Sarja valikus on 38 erineva suuruse ja kõrgusega, 100% täidetud ümarat rinnaimplantaati

CoGel®

Nagori karestatud rinnaimplantaatide sari CoGel® esindab uusimat implantaatide tehnoloogiat anatoomiliselt modelleeritud implantaatide seas. Anatoomiliselt modelleeritud ja karestatud rinnaimplantaatide sari CoGel® on valmistatud kõige innovaatilisemast, kvaliteetsest ja vastupidavast kohesiivsest silikoongeelist. Sarnaselt teistele Nagori rinnaimplantaatidele on ka CoGel®-i rinnaimplantaatidel 360º tõkkekiht.

 • Ainulaadne anatoomiliselt modelleeritud (pisarakujuline) implantaat, mille väljatöötamisel on olnud eesmärgiks saavutada kirurgilisel teel kaunis ja personaalselt sobilik tulemus
 • Saadaval on 90 erinevat variatsiooni
 • Need implantaadid on valmistatud kvaliteetsest kohesiivsest silikoongeelist, on varustatud reljeefse pinna ja esmaklassilise 360º tõkkekihiga

Lisainformatsioon:www.gcaesthetic.com

Implantaatidele on antud eluaegne garantii !

 

GCA Comfort Plus Warranty – turu kõige laiaulatuslikum garantii implantaatidele.

Nagor on ainus Suurbritannia ettevõte, kelle eesmärk on valmistada professionaalide poolt välja töötatud kvaliteetklassi implantaatidele. Nagor on seadnud eesmärgiks kõrgeima kvaliteedi ja usaldab oma toodete kvaliteeti niivõrd, et väljastab implantaatidele turu kõige laiaulatuslikuma garantii. Implantaatidele antud garantii on eluaegne.

Pühendumus ja pikaajaline panustamine toodete kvaliteeti ja ohutusse võimaldavad anda kliendile ainulaadse garantii (GCA Comfort Plus Warranty). Garantii kehtib automaatselt kõikidele klientidele, kellele on paigaldatud Nagori implantaadid.

Garantii kehtib kogu kliendi eluea jooksul. Tänu pakutavale garantiile tunneb patsient end ka peale operatsiooni turvaliselt ja on rahulik.

GCA Comfort Plus Warranty on patsiendi põhine garantii, mis ei seo klienti ettevõtte ega lõikuse sooritanud kirurgiga.

Implantaatide karpides on iga implantaadi kohta implantaadikaardid koos identifitseerimisandmeid sisaldavate kleebistega.

GCA Comfort Plus Warranty patsiendiprogramm on kehtiv alates 01.01.2009 ja seda laiendati 2020 aastal.

Unikaalsed eelised:

 • Teostatud protseduur registreeritakse tootja poolt automaatselt registrisse, mis võimaldab vajadusel implantaate lihtsalt jälgida ja kontrollida
 • Paigaldatud implantaatidel on eluaegne väljavahetamise garantii purunemise / kahjustumise suhtes
 • Nagor annab ainsa implantaatide tootjana oma klientidele eluaegse implantaatide kapseldumisvastase garantii. Garantii katab kapslireaktsiooni tekkimise Bakeri skaala III või IV astmel
 • Implantaatide purunemise või kapseldumise korral saab patsient kahjustatud implantaadi asemele kaks implantaati
 • GC Aesthetics on ainus tootja, kes annab kliiniliselt diagnoositud BIA-ALCL juhtude puhul garantii. Garantii hõlmab tasuta rinnaimplantaate ja operatsioonikulusid 3000 eurot / dollarit 

 

GCA Comfort Guarantee